Zapraszamy‎ > ‎

Puro Hotel - kolejne miejsce spotkań Klubu

opublikowane: 22 sty 2016, 10:56 przez Tomasz Witczak


Nowy lifestylowy koncept hotelowy PURO już w Poznaniu!„To, co wyróżnia hotele PURO to nowe, otwarte podejście do podróżowania – zapewniamy gościom nie tylko wygodny nocleg, chcemy być także źródłem ciekawych, inspirujących doświadczeń” – podkreśla Rune Askevold, Prezes Zarządu PURO Hotels Sp. z o.o.
Centralnym miejscem hotelu jest lobby - przestrzeń tętniąca życiem, urządzona tak, aby można było się w niej zrelaksować, popracować, spotkać z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi. Tutaj odbywają się także eventy dla gości hotelowych oraz ludzi z zewnątrz, mają miejsce wydarzenia kulturalne oraz koncerty.

Dbałość o detale jest widoczna we wszystkich niemalże zakątkach hotelu, tu każdy mebel ma swoją historię. Dzięki stylowemu wystrojowi oraz dziełom sztuki artystów lokalnych oraz międzynarodowych udało stworzyć się wyjątkowe, otoczenie, nie tylko gustowne, ale także inspirujące i pełne energii.Wnętrza hotelu są efektem współpracy z londyńską pracownią Blacksheep, która ma na swoim koncie wiele realizacji w branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Architektura budynku to dzieło lokalnej, poznańskiej pracowni ASW Architekci, która za projekt PURO Poznań otrzymała prestiżową nagrodę architektoniczną im. Jana Baptysty Quadro za najlepszą realizację architektoniczną w 2014 roku.Comments