Zapraszamy‎ > ‎

Fotograf na planie filmowym projektu “KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA” Martyny Wojciechowskiej - Marek Arcimowicz

opublikowane: 13 cze 2017, 00:49 przez Ewa Podróże   [ zaktualizowane 23 cze 2017, 04:04 ]
Poznański Klub Podróżnika Ewa Banasiak zaprasza na spotkanie z Markiem Arcimowiczem
pt. Fotograf na planie filmowym projektu “KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA” Martyny Wojciechowskiej

23 czerwca 2017 godz.19
Letnia Strefa Galerii Malta, Poznań (spotkanie odbywa się w plenerze pomiędzy budynkiem Galerii Malta a ul. abp. Baraniaka)

O godz. 19 spotkanie rozpocznie prelekcja Dominika Szmajdy pt. "Aztorin Expedition" o wyprawie rzeką Dja wgłąb dzikich lasów deszczowych w Kamerunie

Spotkanie organizowane w ramach PROJEKTU MALTA
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Zapraszamy na opowieść autora, który uczestniczy 4-ty rok w realizacji programu "Kobieta Na Krańcu Świata" - Martyny Wojciechowskiej. Tak jak ekipa filmowa - tak i historia zawarta w pokazie - przemyka przez różnorodne kulturowo i geograficznie obszary. Dowiecie się m.in. jak żyje się na syberyjskiej północy i jak powstawał okładkowy materiał magazynu National Geographic z Tanzanii.

Marek Arcimowicz - rocznik 1972. Fotograf zawodowy „od zadań specjalnych” z ponad 20-letnim stażem. Czasem wykładowca akademicki. Fotografował we wszystkich strefach klimatycznych. Uczestnik i organizator wypraw wspinaczkowych, eksploracyjnych i naukowych. Od roku 1999 fotograf National Geographic Polska, a od roku 2014 uczestniczy jako fotograf w projekcie KNKŚ - Martyny Wojciechowskiej.
Z wykształcenia architekt-planista. Żyje w międzykontynentalnym rozkroku, a w przerwach w pracy, mieszka z rodziną w górach, tęskniąc za Warszawą ;)

Comments