Zapraszamy‎ > ‎

Ekwador i Galapagos - Robert Gondek

opublikowane: 20 lut 2018, 02:42 przez Ewa Podróże
Poznański Klub Podróżnika - Ewa Banasiak zaprasza na spotkanie pt. "Ekwador i Galapagos"
Gościem będzie Robert Gondek

12 marca 2018 godz.19
Kino Rialto, Poznań, ul. Dąbrowskiego 38
BILETY_ https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-poznanski-klub-podroznika-ekwador-i-galapagos-robert-gondek-38899?id=188683

Ekwador to Ameryka Południowa w pigułce. W niewiele mniejszym od Polski, położonym na równiku kraju znajdziemy sięgające 6000 m n.p.m. ośnieżone wulkany, dziką i nieprzebytą dżunglę, lasy deszczowe i piękne zabytkowe miasta.
Na odległych o 1000 km od kontynentu wyspach Galapagos mieszkają gigantyczne żółwie słoniowe, iguany, fregaty i głuptaki.
To jedyne takie miejsce na świecie.
To wszystko zobaczymy na zdjęciach Roberta Gondka, podróżnika, miłośnika Afryki, który w styczniu 2014 roku, w przerwie pomiędzy wyprawami na Czarny Ląd odwiedził ten fascynujący kraj.


Robert Gondek - podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Odwiedził 18 afrykańskich państw. Za konsekwentną realizację projektu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce.
Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive.
Autor wydanej w październiku 2017 książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: "W drodze na najwyższe szczyty Afryki".
Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili.
www.szczytyafryki.pl

Po spotkaniu będzie można nabyć bezpośrednio od autora książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami Roberta Gondka.
Comments